понеділок, 4 червня 2007 р.

Канал К1

Привид рядянських часів добрався і до українського телеефіру. Те, що він уже панує у сусідній Росії - ні для кого не секрет. Там уже кілька років як новини ідуть в дусі кращих радянських традицій:
1) в країни є багато ворогів, в новинах показують, які ці вороги грізні, злі і недобрі (для Росії це зараз Естонія і Грузія);
2) вождь країни - суперовий (хвалять Путіна), жодної критики на адресу вождя нема (він просто ідеал);
3) злісне спотворення (перекручення) новин.
Тепер ближче до тіла. Всі неліниві бачили, що творилось на фіналі кубка України з футболу. А ліниві це все одно побачили, бо потім кадри ганебної победінки "Беркута" облетіли весь світ. А що ж показує наш К1 - гарно змонтовані кавалки того сумнозвісного відео, причому так підібрані, що показано тільки як фанати "нападають" на "Беркут" (найрульозніший момент з побиттям дівчини вони теж вирізали); дають інтерв"ю двох "беркутівців": шефа і одного з "героїв". Шеф розказує, які погані фанати, і який нещасний "Беркут", боєць говорить те саме. Ведучі теж подають це все, ніби нічого поганого і не трапилось.
Ай-ай-ай! Яка ганьба! Понабирали собі російських продюсерів і роблять новини на зразок російських. На відміну від Росії в нас далеко не всі канали показують таку туфту.
Сподіваюсь, що український глядач правильно обиратиме, що дивитися. Падіння рейтингу - найкраща підстава гнати в шию цих продюсерів :)

Немає коментарів: