четвер, 15 травня 2008 р.

Смертельна вакцинація

Ще в листопаді минулого року деякі лікарі попереджали, щом асова вакцинація від кору і краснухи загрожує життю українців. Ніхто особливої уваги на це не звернув, і вакцинація почалась... Уже маємо першу жертву. Помер 17-річний юнак. У Краматорську Донецької області. Лікарі відразу почали дружно відмазуватись, що мовляв вакцинація тут ні до чого. Ніби то хлопець вмер випадково. Відразу після вакцинації. Який дивний збіг обставин! Тим не менше маємо ще один, на щастя не сметрельний, наслідок вакцинації. Наші лікарі - брехуни погані, - це вам не третій тур виборів президента, коли на виборчих дільницях на сході вмирали нафталінові пенсіонери-доходяги, спеціально туди привезені з розрахунком, що хтось з них віддасть Богу душу, - хлопцеві було 17 років! 17 років, - він навіть паспорта ще не отримав...
Хлопець вмер.
Постає логічне питання - хто винен? Винних декілька. Всі вони знали, чим загрожує ця горе-вакцинація, і знаючи про це втілили її в життя. Вони винні у навмисному вбивстві однієї дитини. Наразі однієї...
Отож, перелік народних "героїв":
  1. Юрій Поляченко - міністр охорони здоров'я уряду Януковича 2006 року. Міністерство під його керівництвом спланувало цю вакцинацію.
  2. Віктор Янукович - безпосередній керівник Юрія Поляченка.
  3. Василь Князевич - міністр озорони здоров'я уряду Юлії Тимошенко 2008 року. Міністерство під його керівництвом розпочало вакцинацію.
  4. Юлія Тимошенко - безпосередній керівник Василя Князевича.
  5. Віктор Ющенко - президент, який вносив кандидатури Віктора Януковича та Юлії Тимошенко на посаду прем'єр-міністра України. Він не є безпосереднім керівником прем'єр-міністра, проте має право зупиняти рішення уряду. Він не зупинив рішення уряду про вакцинацію.
Отож якщо вам від 15 до 28 років (як от мені), то вам вирішувати, вакцинуватись, чи ні. Можна ще раз прочитати статтю про потенційні наслідки вакцинації, пошукати додаткову інформацію про цю вакцину в інтернеті. Рішення за вами.


Немає коментарів: