четвер, 18 грудня 2008 р.

Наша влада - наш... ворог!

Владу треба міняти. Поголовно.
Усі політичні "чвари", якими щедро годує українців наше (?) телебачення - це всього лиш вистава. Насправді ж влада згуртована. І її представники займаються тим, що обкрадають Україну як тільки моржна. Відбувається це на всіх рівнях, від місцевого і до загальнодержавного.
Так, у Львові міська рада затвердила забудову парку "Знесіння". Затвердила майже одноголосно. Усі фракції (НСНУ, БЮТ, "Свобода", ПОРА, УНП, ПРП і НРУ) голосували за рішення, яке забирає парк у львів"ян (які до речі є виборцями цих депутатиків). Після такої ухвали жодна з цих партій уже ніколи не отримає мого голосу на виборах.
Про загальнодержавний рівень уже "в курсі" навіть лінивий. Влада успішно опустила національну валюту. Добавилися практично до 10 гривень за долар. І як тепер признався один "любий друг" почалося все з того, що НБУ (це та установа, яка має забезпечувати стабільність національної валюти) нардукував 42 мільярди гривень і позичив їх деяким банкам. Банкам цого було досить для спекулятивної гри, яка опустила гривеньку нижче плінтуса.
Отож ситуація виглядає наступним чином: однією рукою НБУ надає свіжонадруковані гривні банкам, щоб ті могли наживатися на спекуляціях, а іншою - незаконно заморожує депозити, щоб люди не змогли врятувати свої гривневі заощадження від знецінення чи скористатись ними. Тобто влада дозволила кільком банкам нажитися за рахунок населення.
Вона також знахабніла до того, що хоче рятувати гривню за рахунок... людей! Тон цих жирних пиявок просто вражає: "Держава може дозволити населенню мати іноземну валюту". А яке право має держава не дозволити населенню мати іноземну валюту?
Отож, оскільки влада поводиться з людьми як з ворогами, то і люди повинні перестати ігнорувати владу і почати ставитися до неї також вороже.

1 коментар:

Анонім сказав...

Вітаємо з новорічними святами і запрошуємо Вас відвідати наш блог ( http://tonkigrani.blogspot.com/ ) і додати себе до його прихильників!
Також Ви можете підписатися на наші новини http://feeds.feedburner.com/tonkigrani
Українські користувачі Blogger’а єднайтеся! :)