вівторок, 17 березня 2009 р.

Що може бути в Криму

Всім відомо, що Росія веде агресивну політику в Криму. Мета її проста - забрати в України Крим. Слід зауважити, що наш нібито патріотичний президент, який дуже цікавиться Голодомором, абсолютно не реагує на катастрофічну ситуацію на півострові. Голодомор - це дуже важливо, але це - минуле. А Крим - це сучасність, і ситуація там вимагає державного втручання.
Нашій СБУ теж не до національної безпеки. Вона займається вилизуванням задів президента і його безцінного секретаріату.
До чого може привести така поведінка?
Наприклад, до Абхазького сценарію. Дуже раджу почитати. Там добре описано, як наші вороги росіяни поводяться на війні. На місці грузин будемо ми, українці. Трупів будуть тисячі (або десятки тисяч). Наших трупів. Звичайно, знайдуться герої, які будуть боронити нашу землю. Але їх буде замало, і вони загинуть. Загинуть також жінки і діти. Так було уже не раз.
І не варто сподіватися на допомогу Штатів чи Європи. Вони показали себе достойними боягузами під час отанньої російської агресії щодо Грузії. Тож і нас вони захищати не будуть. І плювати їм на їхні ж гарантії нашої безпуки (під які Кравчук віддав ядерну зброю), - дружба з Росією для них важливіша.

Немає коментарів: