субота, 16 травня 2009 р.

Про заборону грального бізнесу

Отож Верховна Рада заборонила гральний бізнес. На додачу усі видані ліцензії (а коштують вони ой як недешево) скасовуються. Про жодні компенсації їх власникам не йдеться. Чому ж так трапилося, і як розвиватимуться події далі?
Причини називаються різні.
Дехто з депутатиків називає причинами турботу про залежних людей. Ага, раптом дармоїди згадали про людей і почали про них турбуватися...
Інші кажуть, що це через недавній вибух у гральному закладі у Дніпропетровську. Маємо відверте покарання всіх за провину одного. По аналогії за франкфуртський дебош Луценка слід розігнати кабмін, верховну разу і президента з його сантехніками...
Відзначилась і народний депутат від БЮТ Наталія Королевська. Вона вважає, що в нас забагато автоматів на душу населення... і мовчить при цьому, що в нас також забагато депутатів на душу населення (для порівняння двопалатний парламент Сполучених Штатів нараховує 535 депутатів).
Як на мене усі вищевказані причини не більше ніж дурня для задурювання мізків біомасі (як і всілякі шустерівські "Свободи").
Справжніх причин може бути кілька.
По-перше, це може бути улюблений нашими депутатиками передвиборчий популізм. На носі вибори, і треба показати біомасі, що дармоїди щось таки роблять для неї. В такому випадку після президентських виборів заборона буде повністю або частково скасована.
По-друге, варто звернути увагу на те, що "за" голосували ПР і БЮТ, а проти - пропрезидентський НУНС. Також Ющенко збирається ветувати цей закон. Тому можливий варіант, що основні власники грального бізнесу робили ставку на Ющенка на наступних президентських виборах (хоча це маловірогідно). Відповідно, ПР і БЮТ превентивно руйнують бізнес спонсорів президентської кампанії Ющенка.
По-третє, слід пам'ятати, що наші депутатики продажні по своїй натурі. І що рішення було ухвалене за хабар (гігантський). Проплатити цей закон могли власники тіньового грального бізнесу для усунення "білих" конкурентів. Адже на тіньовиків ця заборона і так не матиме жодного впливу. Не можна виключати також і державної зради. Адже зрадників у верховній раді повно. Може так статися, що через кілька місяців заборону скасують. Проте національні бізнесмени збанкрутіють чи позбудуться свого гралього бізнесу. А на їх місце прийдуть... росіяни.
Поживемо - побачимо.

Немає коментарів: