вівторок, 9 лютого 2010 р.

Усім прихильникам "європейського" політика Тігіпка присвячується...

Був один такий кандидат в президенти України, Тігіпко. Третє місце зайняв у першому турі. Його реклама намагалась представити цього комсомольського діяча як сильного та "нового" політика. Насправді ж він такий же новий, як і мої тридцятирічні кості. І про це чесно написано на просторах інтернету. Наприклад, у Вікіпедії, чи на сайті самого Тігіпка. Але багато лохів на рекламу повелось...
Свої економічні "таланти" Тігіпко успішно засвідчив у Львові під час передвиборчого візиту, пошируюючи повну дурню щодо космічних ці на житло в Україні. Згідно з його локшиною головна проблема - дорогі імпортні матеріали... Що ж тут скажеш... Не буде ж він нам розказувати про картельну змову будівельників. Про те, що їм простіше давати космічні хабарі чиновникам (і перекласти вартість цих хабарів на покупців житла), ніж поставити зажраних чинуш на місце. Про цікаві стосунки бідівельників з суддями... Кому цікаво, і хто все ще не знає про особливості поведінки мєсних будівельників, дуже раджу чудову статейку Монтян на інфопорні.
А нещодавно наш "новий" комсорг почав показувати свої гострі зубки: викупив собі колекторську кантору (хто не в курсі - це така напівлегальна організація, яка займається вибиванням боргів з позичальників). Його підлеглі тепер дуже тішаться, адже в них "розв'язані руки, і вони можуть працювати набагато ефективніше"!
Питання: чим він не бандюган, і чим він кращий за одного єнакієвського праФФєсора?

4 коментарі:

Анонім сказав...

На жаль, лише вiн каже, що з трупа багато не вкрадеш.

Andriy сказав...

Казати вони майже всі вміють...

Анонім сказав...

Народ його боготворіт. Він вроді як успішний бізнесмен, нічо не крав, все заробив )

Andriy сказав...

Народ, звичайно, продуплиться... Коли бандюки цього нового бога почнуть ламати народу пальці/руки/ноги вибиваючи борги.