четвер, 20 травня 2010 р.

Комунальні монстри і наївні львовці

Львовці не перестають мене дивувати. Вони чомусь вважають, що якщо комунальні монстри на зразок Водоканалу чи Теплоенерго оголошують про відключення води на тиждеть, то вона знову з’явиться через тиждень. От наївні люди! Якщо гаряча вода відключається у травні, то її подача цілком може відновитися восени. Таке було вже багато разів. То з якого б дива цього року все мало би бути по-іншому?
Ну як можна не розуміти, що мета діяльності Теплоенегро чи Водоканалу - банальне викачування бабла з людей?!

Львіводоканал
Тарифи цієї канторки затверджувалися із значними порушеннями, і Дяків з ними постійно судиться з цього приводу. Деякі тарифи уже визнані недійсними, і Водоканал повинен зробити перерахунок. Проте він цього не робить. Щоб зарахувати тодішню переплату в рахунок майбутніх платежів слід самому написати відповідну заяву і штурмити Водоканал, щоб вони таки зробити перерахунок.
Гроші в канторці настільки нахабно розкрадаються, що вона не завжди платить за електроенергію. Як наслідок час від часу бувають "приколи" з відключенням електропостачання на насосні станції Водоканалу.

Львівтеплоенерго
Його прицівники недавно страйкували. Бо їхній керівник-стоматолог не тільки пускав грошики невідомо куди, а ще й встановив вертушки і прослушки. Підприємство перетворилося мало не на зону.
Канторка вибиває борги накопичені до 2002 року. За допомогою колекторів з "Української колекторської групи". Ця колекторська канторка отримала контракт без тендеру, що заборонено законом. В Україні термін позовної давності становить 3 роки, відповідно борги накопичені до 2002 року уже недійсні.
Теплоенерго також круглорічно збирає величезні кошти за повітря приєданне теплове навантаження - послугу віртуальну, але дуже дорогу. Крім того підприємство бере різноманітні кредити. Проте в результаті грошей на ремонт тепломереж чомусь немає.

Немає коментарів: