неділя, 12 вересня 2010 р.

Лікарські побрехеньки

Нещодавно наш головний імунолог, Сергій Крамарєв, ощасливив нас новим одкровенням: "невакциновані діти являють собою загрозу для оточуючих дітей". 
По-перше, "оточуючі" діти вакциновані, тобто для них навіть наявність хворих не мала би шкодити. Інакше для чого їх вакцинували?
По-друге, здорова невакцинована людина не може нікого заразити.
Відповідно, невакцинована дитина загрожує вакцинованій тільки якщо з’явиться збудник хвороби і якщо невакцинована дитина захворіє і якщо вакцинація вакцинованої дитини була неефективною.
Застосовуючи логіку Крамарєва його варто посадити до тюрми на довічне ув’язнення. Адже якщо в нього виникне хвора думка і якщо у нього в руках опиниться зброя і якщо його вчасноне спіймає міліція, то він стане новим Онопрієнком! Єдине, що може врятувати його потенційних жертв - довічне ув’язнення Крамарєва!
Одкровення Крамарєва доповнив Федір Лапій, який є асистентом кафедри імунології Національної медакадемії післядипломної освіти ім. Шупика. Цей асистент стверджує, що навчальні заклади у США не приймають невакцинованих дітей. Це брехня: вакцинаціє від багатьох хворіб там є обов’язковою, якщо це не суперечить релігійним чи філософським переконанням батьків.

P.S. Взагалі останнями днями лікарі дуже часто "відзначаються": то заразять оду вагітну у пологовому будинку, то через їхню халатність вмирає інша вагітна...


Flattr this

1 коментар:

Oleksandr Solomakha сказав...

і смішно і грішно