пʼятниця, 26 березня 2010 р.

3 (три) мегалажі Садового за 1 (один) день

Вчора наш мер облажався. Серйозно облажався. Ще й тричі.

Лажа перша. **** з Водоканалом. Водоканалу частково відімкнули електроенергію. В результаті без води опинилися Сихів та Личаків. Заплатинський (керівник Водоканалу) наводив якісь дуже плутані цифри, з яких виходить, що а) підприємство у березні... просто не платило за електроенергію, б) витрати на електроенергію становлять приблизно мільйон гривень за місяць. Якщо припустити, що моя родина середньостатистична, то місячний дохід Водоканалу складає десь 10 мільйонів. Базуючись на цьому можна з великою долею ймовірності припустити, що причина боргів Водоканалу перед електриками - розкрадання.

Лажа друга.**** з Теплоенерго. Великий "тепловик"-стоматолог Іванів так докерувався підприємством, що трудовий колектив почав мітингувати під ратушою. І тут наш мер-комбінатор робить хід конем - призначає нового директора і... припиняє діяльність комісії, яка розслідувала ситуацію на Теплоенерго. Іваніву ж мер оголосив подяку за вагомі заслуги і корисні реформи. Справді, зростання боргу перед газовиками у 2,5 рази (до 125 мільйонів) - це істотна "заслуга". Був у нас навіть один пасічник, який полюбляв за такі заслуги ордени-медальки роздавати... А якщо хтось не розуміє, чому Садовий так підтримував Іваніва, то тут все просто: вони були партнерами у Галицьких Інвестиціях (таке собі МММ Львівського масштабу).

Лажа третя. **** з Електротрансом. Виявляється, що у цього підприємства уже купа боргів. Борг взятий у комерційному банку. І відсотки теж відповідні. Насторожує той факт, що крім свого майна (як от тролейбусів) Електротранс заставив також "майнові права на середньомісячні грошові надходження". Проблеми з грішми у Електротрансу взагалі дивна річ, адже півтора роки тому керівництво підприємтсва пояснувало його плачевний фінансовий стан наявністю зайвого персоналу (кондукторів). Після звільнення цього "баласту" мало настати справжнє процвітання... Аж тут тобі на! Кількамільйонний борг!

P.S. Було би дуже цікаво подивитися на фінансові звіти цих комунальних підприємств. Оскільки вони перебувають у власності громади міста, їхня діяльність повинна бути публічною.

Немає коментарів: