вівторок, 3 листопада 2009 р.

Дерибан почався, - "епідемію" можна закривати

Був зранку у центрі. Купа народу в масах/шаликах. Приблизно 10% носять свої "намордники" неправильно: на вулиці вдягають, у закритому приміценні - знімають. У мало не у половини "намордник" не пристає добре до обличчя, і повітря з уявними вірусами безперешкодно потрапляє у легені власників таких "захисних засобів".
Параноя охопила не тільки простих смертних, а й керівників деяких організацій. Наприклад, на дверях банку "Дністер" на книгарні на проспекті Шевченка висять оголошення "без масок не заходити".
А тим часом, поки люди все ще дуріють, головний санітарний лікар Олександр Біловол успішно "закрив" епідемію, яку кілька днів тому відкрив його керівник Князевич. У чому ж справа? Все просто: верховна зрада дала добро на дерибан мільярда гривень. Тож мета досягнута і "епідемію" можна згортати.
До речі, щораз більше людей висловлює думку, що метою цієї істерії був саме дерибан. Я теж так вважаю.
Істерія була добре організованою. Купа "тернопільчан" та "львів'ян" почала поширювати паніку в інтернеті. Їх підтримували центральні телеканали та деякі інтернет-видання. Дехто стверджує, що аналогічне промивання мізків було і на ФМках, але я особисто радіо в цей пріод не слухав, тому підтвердити чи спростувати цю інформацію не можу.
Натомість я особисто знаю кілька випадків, коли медичні працівники поширювали чутки про "легеневу чуму", а МНСники - про "дезінфекцію повітря у містах з літаків". Тож істерія була добре організованою. Можливо, саме тому вона виявилась такою успішною.

Немає коментарів: