пʼятниця, 6 листопада 2009 р.

Приїхали маркетологи, Князевич проситься... до криміналу

Не всі працівники МОЗ повні дебіли. Наприклад, заступник міністра охорони здоров’я Зиновій Митник слушно зауважив, що вакцинуватися зараз не варто. Справді, вакцинацію слід робити до епідемії.
Але маркетологи фармацевтичних корпорацій експерти ВООЗ, які прибули в Україну, співають свою звичну пісеньку: треба вакцинуватися! І несуттєво, що в Україні уже епідемія грипу. І те, що вакцину, наприклад, від "свинячого" грипу ніхто достатньо не тестував, - це не страшно. Для цих  експертів неважливо, що багато лікарів(!) чомусь вперто не хочуть вакцинуватися (наприклад, половина британських сімейних лікарів). І те, що Нікія Торес з Брукліна потрапила до лікарні відразу після "безпечного" щеплення, теж несуттєво. І те, що в Швеції від щеплення померло четверо людей, а від грипу - двоє, це теж дрібниці. Головне, - треба щеплювати українців!
Верховна зрада "під шумок" продовжила "свинячий дерибан" - депутатики вирішили для боротьби з епідемією нарпавити у регіони 500 мільйонів гривень.

Але герой дня согодні - це міністр охорони здоров'я Князевич. Він просить генеральну прокуратуру найті і унічтожить знайти і посадити винних у антивакцинаційній пропаганді. Ми всі добре пам'ятаємо, що перелом у свідомості біомаси щодо ставлення до вакцинації стався після невдалої спроби міністерства Князевича провести масове щеплення молоді проти кору та краснухи. Ми також пам'ятаємо, що ця кампація вакцинації була незаконною - її немає в календарі щеплень, що вакцина не була сертифікована в Україні, і що було ще багато інших дуже підозрілих деталей. Зрештою був принаймні один фатальний випадок (який стався відразу після щеплення, звичайно, просто за збігом обставин). Цю кампанію проводив особисто міністр Князевич. Тож замість звернень до генеральної прокуратури йому варто написати щиросердне зізнання у скоєнні злочину.

Немає коментарів: